• Öcalan’dan Rıza Altun’un Annesi İçin Tam Sayfa Başsağlığı İlanı
  Öcalan’dan Rıza Altun’un Annesi İçin T
 • Ulu Cami Meydanı’nda bir Ramazan akşamı
  Ulu Cami Meydanı’nda bir Ramazan akşamı
 • Diyarbakır bayrama hazır
  Diyarbakır bayrama hazır
 • Diyarbakır Büyükşehir`den Rojava’ya destek
  Diyarbakır Büyükşehir`den Rojava’ya destek
 • Selahattin Demirtaş: Türkiye’deki en büyük tehlike bölücülük
  Selahattin Demirtaş: Türkiye’deki en büyük t
 • Hasan Nasrallah: “İsrail Gazze’de yenildi”
  Hasan Nasrallah: “İsrail Gazze’de yenildi
 • ‘Kürtler ABD’den silah istiyor’
  ‘Kürtler ABD’den silah istiyor’
 • Musul’a takviye Peşmerge birlikleri gönderildi
  Musul’a takviye Peşmerge birlikleri gönderildi
 • Midyat’ta ‘yeryüzü iftar sofrası’ kuruldu
  Midyat’ta ‘yeryüzü iftar sofrası’ kuru
 • Demirtaş Yoğurtçu Parkı Forumu’nda
  Demirtaş Yoğurtçu Parkı Forumu’nda
Yüksekova’da kayak yarışması

Hakkari’de, Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği yarışması düzenlendi. 7 kategoride 40 sporcunun karılımı ile yapılan yarışmada dereceye giren sporcular Hakkari’yi temsil edecek.

HAKKARİ -  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Kayak İl Temsilciliği Hakkari’de “Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği” yarışması düzenlendi. Soğuk havada oldukça çekişmeli geçen yarışma, rengi görüntülere sahne olurken, sporcular birinciliği kapmak için büyük bir çaba sarf ettiler.

Kent merkezine 12 kilometre uzaklıkta bulunan Merga Büta Kayak Tesisi’nde gerçekleşen yarışmaya, 7 kulüpten kız ve erkeklerden oluşan toplam 40 sporcu katıldı.

Yapılan yarışma sonucunda, minik kızlarda Amatör Gençlik Spor kulübünden Ariye Berçem Tekçe, minik erkeklerde Ercan Ertunç, çocuk-1 kızlarda Hakkari Gücü Spor Kulübünden Büşra Berfin Yılmaz, çocuk-1 erkeklerde Amatör Gençlik Spor kulübünden Sinan Akmaz, çocuk-2 kızlarda Amatör Gençlik Spor kulübünden Nazike Şimal Kurşun, çocuk-2 erkeklerde, Fatih Armut ve genç erkeklerde Neçirvan Sevinç birinci geldi.

7 kategoride yapılan yarışmada, dereceye giren sporculara ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdür vekili Nevzat Yılmaz, Personel Şube Müdürü Selahattin Gür ve Kayak İl Temsilcisi Halil Kurşun tarafından verildi.

Yapılan yarışlara ilişkin açıklama yapan sportif eğitim uzmanı Hekim Demirci, kurum olarak Kayak İl Temsilciliği ile birlikte 2013 yılı faaliyet raporunda yer alan Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği yarışması düzenlediklerini söyledi.

7 kulüpten 40 sporcunun katıldığı yarışmanın oldukça heyecanlı geçtiğini belirten Demirci, “7 kategoride gerçekleştirilen yarışmaya katılan sporcular dereceye girebilmek için büyük çaba harcadı. Yarışma sonunda dereceye giren sporcular ileri de belirlenecek tarihlerde Bursa ve Erzurum illerinde yapılacak, grup yarışmalarına katılarak Hakkari’yi temsil edecek” dedi.

k4.20130104170417 Yüksekovada kayak yarışması

k2.20130104170338 Yüksekovada kayak yarışması

k1.20130104170320 Yüksekovada kayak yarışması

k5.20130104170626 Yüksekovada kayak yarışması

k3.20130104170350 Yüksekovada kayak yarışması


Hakkari’de, Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği yarışması düzenlendi. 7 kategoride 40 sporcunun karılımı ile yapılan yarışmada dereceye giren sporcular Hakkari’yi temsil edecek. HAKKARİ -  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Kayak İl Temsilciliği Hakkari’de “Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği” yarışması düzenlendi. Soğuk havada oldukça çekişmeli geçen yarışma, rengi görüntülere sahne olurken, sporcular […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler