• SBS 2013 Sınav Sonuçları İptal Edildi SBS Neden İptal Edildi?
  SBS 2013 Sınav Sonuçları İptal Edildi SBS Neden İp
 • Youtube mp3 dönüştürme programı 2014
  Youtube mp3 dönüştürme programı 2014
 • AK Parti’de istifa
  AK Parti’de istifa
 • PDK ve YNK terör listesinden çıkarılıyor
  PDK ve YNK terör listesinden çıkarılıyor
 • BDP’den Ezidiler için Meclis araştırması talebi
  BDP’den Ezidiler için Meclis araştırması tal
 • Vali Kıraç`tan Eşbaşkanlara tebrik ziyareti
  Vali Kıraç`tan Eşbaşkanlara tebrik ziyareti
 • BDP’li vekiller HDP’ye katılma kararı aldı
  BDP’li vekiller HDP’ye katılma kararı
 • BDP ve HDP milletvekilleri toplandı
  BDP ve HDP milletvekilleri toplandı
 • ‘Saddam’ın yapmadığını Barzani yapıyor’
  ‘Saddam’ın yapmadığını Barzani yapıyor’
 • Diyarbakır Ricky Martin’i istiyor
  Diyarbakır Ricky Martin’i istiyor
Yüksekova’da kayak yarışması

Hakkari’de, Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği yarışması düzenlendi. 7 kategoride 40 sporcunun karılımı ile yapılan yarışmada dereceye giren sporcular Hakkari’yi temsil edecek.

HAKKARİ -  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Kayak İl Temsilciliği Hakkari’de “Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği” yarışması düzenlendi. Soğuk havada oldukça çekişmeli geçen yarışma, rengi görüntülere sahne olurken, sporcular birinciliği kapmak için büyük bir çaba sarf ettiler.

Kent merkezine 12 kilometre uzaklıkta bulunan Merga Büta Kayak Tesisi’nde gerçekleşen yarışmaya, 7 kulüpten kız ve erkeklerden oluşan toplam 40 sporcu katıldı.

Yapılan yarışma sonucunda, minik kızlarda Amatör Gençlik Spor kulübünden Ariye Berçem Tekçe, minik erkeklerde Ercan Ertunç, çocuk-1 kızlarda Hakkari Gücü Spor Kulübünden Büşra Berfin Yılmaz, çocuk-1 erkeklerde Amatör Gençlik Spor kulübünden Sinan Akmaz, çocuk-2 kızlarda Amatör Gençlik Spor kulübünden Nazike Şimal Kurşun, çocuk-2 erkeklerde, Fatih Armut ve genç erkeklerde Neçirvan Sevinç birinci geldi.

7 kategoride yapılan yarışmada, dereceye giren sporculara ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdür vekili Nevzat Yılmaz, Personel Şube Müdürü Selahattin Gür ve Kayak İl Temsilcisi Halil Kurşun tarafından verildi.

Yapılan yarışlara ilişkin açıklama yapan sportif eğitim uzmanı Hekim Demirci, kurum olarak Kayak İl Temsilciliği ile birlikte 2013 yılı faaliyet raporunda yer alan Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği yarışması düzenlediklerini söyledi.

7 kulüpten 40 sporcunun katıldığı yarışmanın oldukça heyecanlı geçtiğini belirten Demirci, “7 kategoride gerçekleştirilen yarışmaya katılan sporcular dereceye girebilmek için büyük çaba harcadı. Yarışma sonunda dereceye giren sporcular ileri de belirlenecek tarihlerde Bursa ve Erzurum illerinde yapılacak, grup yarışmalarına katılarak Hakkari’yi temsil edecek” dedi.

k4.20130104170417 Yüksekovada kayak yarışması

k2.20130104170338 Yüksekovada kayak yarışması

k1.20130104170320 Yüksekovada kayak yarışması

k5.20130104170626 Yüksekovada kayak yarışması

k3.20130104170350 Yüksekovada kayak yarışması


Hakkari’de, Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği yarışması düzenlendi. 7 kategoride 40 sporcunun karılımı ile yapılan yarışmada dereceye giren sporcular Hakkari’yi temsil edecek. HAKKARİ -  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Kayak İl Temsilciliği Hakkari’de “Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği” yarışması düzenlendi. Soğuk havada oldukça çekişmeli geçen yarışma, rengi görüntülere sahne olurken, sporcular […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler