• Selahattin Demirtaş: Eşbakan olmayacağım
  Selahattin Demirtaş: Eşbakan olmayacağım
 • ABD’den Mısır’a 10 Apaçi helikopter
  ABD’den Mısır’a 10 Apaçi helikopter
 • Kayıp Malezya uçağıyla ilgili bomba iddia!
  Kayıp Malezya uçağıyla ilgili bomba iddia!
 • Ukrayna savaş uçağına ateş açıldı
  Ukrayna savaş uçağına ateş açıldı
 • RODÎ’nin çocukları fidan dikti
  RODÎ’nin çocukları fidan dikti
 • Ertuğrul Kürkçü: HDP Meclis Grubunu Kuruyoruz
  Ertuğrul Kürkçü: HDP Meclis Grubunu Kuruyoruz
 • Pakrat Estukyan: “Bizim İstanbulluluğumuz 1915′te Başladı”
  Pakrat Estukyan: “Bizim İstanbulluluğumuz 19
 • Şırnak’ta nüfusun yarısı çocuk
  Şırnak’ta nüfusun yarısı çocuk
 • KCK ana davada mahkeme ‘tutukluluğa devam’ dedi
  KCK ana davada mahkeme ‘tutukluluğa devam
 • Suriye’de Devlet Başkanlığı Seçimleri 3 Haziran’da Yapılacak
  Suriye’de Devlet Başkanlığı Seçimleri 3 Hazi
Yüksekova’da kayak yarışması

Hakkari’de, Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği yarışması düzenlendi. 7 kategoride 40 sporcunun karılımı ile yapılan yarışmada dereceye giren sporcular Hakkari’yi temsil edecek.

HAKKARİ -  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Kayak İl Temsilciliği Hakkari’de “Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği” yarışması düzenlendi. Soğuk havada oldukça çekişmeli geçen yarışma, rengi görüntülere sahne olurken, sporcular birinciliği kapmak için büyük bir çaba sarf ettiler.

Kent merkezine 12 kilometre uzaklıkta bulunan Merga Büta Kayak Tesisi’nde gerçekleşen yarışmaya, 7 kulüpten kız ve erkeklerden oluşan toplam 40 sporcu katıldı.

Yapılan yarışma sonucunda, minik kızlarda Amatör Gençlik Spor kulübünden Ariye Berçem Tekçe, minik erkeklerde Ercan Ertunç, çocuk-1 kızlarda Hakkari Gücü Spor Kulübünden Büşra Berfin Yılmaz, çocuk-1 erkeklerde Amatör Gençlik Spor kulübünden Sinan Akmaz, çocuk-2 kızlarda Amatör Gençlik Spor kulübünden Nazike Şimal Kurşun, çocuk-2 erkeklerde, Fatih Armut ve genç erkeklerde Neçirvan Sevinç birinci geldi.

7 kategoride yapılan yarışmada, dereceye giren sporculara ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdür vekili Nevzat Yılmaz, Personel Şube Müdürü Selahattin Gür ve Kayak İl Temsilcisi Halil Kurşun tarafından verildi.

Yapılan yarışlara ilişkin açıklama yapan sportif eğitim uzmanı Hekim Demirci, kurum olarak Kayak İl Temsilciliği ile birlikte 2013 yılı faaliyet raporunda yer alan Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği yarışması düzenlediklerini söyledi.

7 kulüpten 40 sporcunun katıldığı yarışmanın oldukça heyecanlı geçtiğini belirten Demirci, “7 kategoride gerçekleştirilen yarışmaya katılan sporcular dereceye girebilmek için büyük çaba harcadı. Yarışma sonunda dereceye giren sporcular ileri de belirlenecek tarihlerde Bursa ve Erzurum illerinde yapılacak, grup yarışmalarına katılarak Hakkari’yi temsil edecek” dedi.

k4.20130104170417 Yüksekovada kayak yarışması

k2.20130104170338 Yüksekovada kayak yarışması

k1.20130104170320 Yüksekovada kayak yarışması

k5.20130104170626 Yüksekovada kayak yarışması

k3.20130104170350 Yüksekovada kayak yarışması


Hakkari’de, Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği yarışması düzenlendi. 7 kategoride 40 sporcunun karılımı ile yapılan yarışmada dereceye giren sporcular Hakkari’yi temsil edecek. HAKKARİ -  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Kayak İl Temsilciliği Hakkari’de “Kulüplerarası Kayak Alp Disiplini İl Birinciliği” yarışması düzenlendi. Soğuk havada oldukça çekişmeli geçen yarışma, rengi görüntülere sahne olurken, sporcular […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler